Χθες έγινε η θεατρική παράσταση "Το πρώτο μας πάρτι" για την Άσπα
ΓΡΑΦΕΙ Η ΖΗΝΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ: Xθες έγινε μια θεατρική παράσταση "Το πρώτο μας πάρτι" για την Άσπα μας ύστερα από πρωτοβουλία του Μάκη Δελαπόρτα και του Μάρκου Σεφερλή❤️ Εμείς είμασταν συνοδοιπόροι τους στο καλό... Ήταν η πρώτη δημόσια εμφάνιση της Άσπας μας μετά από 4μιση χρόνια❤️από τότε που ο πατέρας της την πυροβόλησε με δύο σφαίρες!!!Συγκεντρώθηκε το ποσό των 2.385 ευρώ και έτσι πλησιάζει πιο κοντά στο να αγοραστεί το αυτοκίνητο❤️#staytuned#today#12_ntan#alithiesmetIZina
Επειδή μας λέτε ότι δεν μπορέσατε να έρθετε στην εκδήλωση για την Άσπα και θέλετε να βοηθήσετε στην αγορά του αυτοκινήτου, σας παραθέτουμε τον τραπεζικό λογαριασμό. Σας ευχαριστουμε πολύ#starchannel#staralithies#alithiesmetiZina
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου